Największa giełda

Bankowość po godzinach – Kryptowaluty – wykład otwarty, Kraków 12 marca

wykład otwarty

Koło Naukowe Bankowości UEK zaprasza na kolejny wykład z serii “Bankowość po godzinach”, czyli cyklu wykładów poświęconych tematyce bankowości i finansów. Wykłady są prowadzone przez gości związanych z branżą, zaproszonych przez KNB – tym razem będziemy mieli okazję wysłuchać dr Andrzeja Walitzy.

Wykład zostanie poświęcony tematyce kryptowalut, ze szczególnym uwzględnieniem szans i zagrożeń płynących z pojawienia się tej innowacji na rynku usług finansowych. Temat ten jest odpowiedzią na stale rosnące zainteresowanie kryptowalutami i technologią blockchain.

Wykład odbędzie się 12 marca 2018 r. w godz. 16:30-18.05 w pawilonie S, sala 9 (wykład jest wydarzeniem otwartym i nie wymaga wcześniejszych zapisów). Po wykładzie przewidziana jest również sesja pytań do prowadzącego.

Prelegentem będzie doktor Andrzej Walitza, członek Katedry Bankowości UEK, absolwent SGH na kierunkach Finanse i Rachunkowość oraz Stosunki Międzynarodowe, jak i również London Metropolitan University. Dr Walitza posiada doświadczenie w branży bankowej, jest autorem licznych publikacji naukowych.

Strona internetowa wydarzenia: Bankowość po godzinach – Kryptowaluty – wykład otwarty

Dodaj komentarz