Największa giełda

ARI10 token odporny na bessę – sprawdź aktualizację roadmapy!

Bramka płatności, aplikacja mobilna i listingi na giełdach CEX to tylko niektóre z nowości, które w tym roku szykuje zespół projektu ARI10.

Kilka dni temu CEO projektu ARI10 Mateusz Kara, przedstawił aktualizacje roadmapy i najważniejsze wydarzenia zaplanowane na 2022 rok. W sesji AMA, CEO projektu odpowiedział na najbardziej nurtujące pytania społeczności, takie jak: kiedy projekt będzie listowany na CEX-ach oraz czym będzie usługa Cryptovoucher.

ARI10 to polski szybko rozwijający się ekosystem, który skupia kantor Bitcan, Cryptoterminale, widget do zakupu kryptowalut, token ARI10 oraz firmę LitPay dostarczającą licencjonowane usługi finansowe.

bitcan baner gif

Bramka płatności

Już niebawem, bo na początku drugiego kwartału 2022 roku, zespół ARI10 planuje wdrożenie usługi bramki płatności. Unikalność tego rozwiązania będzie polegała na obsłudze wszystkich coinów, a nie tylko tych listowanych na największych giełdach. Daje to ARI10 możliwość podejmowania nieograniczonej liczby partnerstw.

Bramka płatności daje możliwość dokładnego mierzenia efektywności działań marketingowych i liczby transakcji. Dzięki temu twórcy projektów będą mogli uzyskać rzetelne dane o wpływie podejmowanych akcji marketingowych.

Ponadto dla społeczności ARI10 współprace z innymi projektami będą skutkowały automatycznymi airdropami oraz dużo łatwiejszym dostępem do nowych projektów.

Bramka płatności ma zostać wprowadzona już w Q2 ale w tym momencie trafi tylko do najważniejszych partnerów, od których ARI10 zamierza uzyskać feedback i informacje o ewentualnych niedociągnięciach. Oficjalna sprzedaż produktu po tych wstępnych działaniach, rozpocznie się prawdopodobnie w trzecim kwartale.

Aplikacja mobilna ARI10

Zgodnie z wcześniejszą roadmapą, aplikacja mobilna miała pojawić się już w Q1 tego roku, termin ten został jednak przesunięty ze względu na pomysł wprowadzenia bramki płatności, który zdaniem zespołu ARI10 będzie miał większy wpływ na cały ekosystem.

Ale wszyscy czekający na aplikację mobilną nie powinni być zawiedzeni, ponieważ takowa ma zostać uruchomiona już w drugim kwartale 2022 roku. Aplikacja będzie dostępna na urządzenia z systemem IOS i Android.

Aplikacja zostanie zintegrowana z popularnymi funkcjami Google Pay i Apple Pay, co pozwoli na maksymalnie uproszczoną procedurę zakupu kryptowalut za waluty fiat.

aplikacja ari10

ARI10 na dwóch scentralizowanych giełdach kryptowalut

Bardzo ważny etap listingu na dwóch pierwszych scentralizowanych platformach (CEX) będzie miał miejsce już w najbliższych miesiącach. Pierwszą giełdą jest Coinsbit. Wprowadzenie ARI10 na drugą giełdę CEX zaplanowane jest na czerwiec 2022.

Obecność na scentralizowanych giełdach pozwoli znacznie zwiększyć wolumen transakcji, a także poszerzy grono potencjalnych inwestorów.

Nowy Token panel i Tiery Stakingowe

W drugim kwartale pojawi się jeszcze jedna nowość: nowy panel obsługi tokena oraz tiery stakingowe. Więcej na ten temat zostanie opublikowane przez zespół ARI10 już wkrótce.

Integracja portfela MetaMask z kantorem Bitcan

Wszyscy wiedzą, że trzymanie kryptowalut na giełdzie nie jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem, dlatego też kantor Bitcan już niedługo zostanie zintegrowany z portfelem MetaMask. Pozwoli to użytkownikom na błyskawiczne przenoszenie środków z konta Bitcan do własnego portfela.

Cryptovoucher

Zespół ARI10 i Bitcan planuje wdrożenie usługi kart pay safe, dającej możliwość zakupu kryptowalut. Kupując kartę otrzymasz unikalny kod do zrealizowania w kantorze Bitcan. Jest to idealne rozwiązanie dla osób które chcą pozostać anonimowe i dopiero zaczynają przygodę z kryptowalutami.

Karty będzie można kupić w popularnych sieciach sprzedaży z wieloma punktami, bo na taką współpracę nastawiony jest zespół ARI10. Polskie sklepy to dopiero początek, ponieważ usługa w perspektywie ma być dostępna też za granicą.

Oprócz powyżej wymienionych nowości, zespół zamierza aktywnie pozyskiwać nowych użytkowników za pomocą kantoru Bitcan, a także zmianę modelu pozyskiwania klientów dla Cryptoterminali oraz integrację Cryptowidgetu z dedykowaną bramką płatności.

2 komentarze do “ARI10 token odporny na bessę – sprawdź aktualizację roadmapy!”

Dodaj komentarz