Największa giełda

#5 TriCity Blockchain Meetup, 11 stycznia w Gdańsku

Już 11 stycznia odbędzie się piąte z cyklu spotkanie TriCity Blockchain Meetup. Tym razem spotkanie zorganizowane będzie współnie z firmą easyMINE. Do tematów poruszonych na spotkaniu będzie należeć m. in. porównanie dwóch protokołów wydobywania kryptowalut: Proof Of Work oraz Proof Of Stake.

Miejscem spotkania będzie Sztuka Wyboru na ul. Słowackiego 19, początek o godz. 18:00.

Strona internetowa wydarzenia: TriCity Blockchain Meetup.

Agenda spotkania:

1) 18:15-18:45 Łukasz Żeligowski, “Proof Of Work VS Proof of Stake”

Przedsiębiorca, programista i architekt systemów informatycznych ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Założyciel i prezes kilku firm z branży IT. Uczestniczył w realizacji szerokiej gamy projektów, od wczesnych aplikacji multimedialnych po systemy optymalizacji transakcji gotówkowych w oparciu o algorytmy sztucznej inteligencji. Obecnie współzałożyciel i prezes zarządu easyMINE, innowacyjnej platformy zarządzania wydobyciem kryptowalut.

2) 19:00-19.30 Kacper Wikieł, TBA

Przedsiębiorca, CEO i założyciel platformy P2P lendingowej GetLine, tworzy produkty finansowe nowej generacji od 2012 roku. Pasjonat fizyki, filozofii i programowania w Pythonie. Od 2011 roku zajmuje się edukacją związaną z aplikacjami rozproszonego rejestru i kryptografii. Ekspert kryptowalut, specjalizuje się w programowalnych pieniądzach i budowaniu usług finansowych nowej generacji (m.in. Ethereum i inteligentne kontrakty). Praktyk social credit scoringu, twórca systemów oceny ryzyka kredytowego. Wyznaje cztery zasady skutecznego inwestowania: dywersyfikacja portfela, optymalne zarządzanie ryzykiem, statystyka oraz algorytmy poznawcze. Łączy je w doradzaniu inwestorom w dziedzinie inteligentnego wykorzystania danych, zastosowań machine learningu oraz metod matematycznych do kreowania dochodowych portfolio.

TriCity Blockchain Meetup

 

Dodaj komentarz