Największa giełda

#4 Crypto Event 2022

Zbliża się czwarta edycja wydarzenia Crypto Event UK. Już 1 października na brytyjskiej scenie polscy eksperci podzielą się wiedzą z zakresu kryptowalut i technologii blockchain.

Prelegentem wydarzenia będzie między innymi Rafał Kiełbus, programista blockchain od 2017 roku, który czynnie uczestniczy we wdrażaniu smart kontraktów i technicznej strony tokenizacji. Na scenie znajdzie się też Sławek Zawadzki, CEO Kanga Exchange i inwestor w projekty z branży fintech i blockchain.

Crypto Event UK został powołany, aby szerzyć edukację o kryptowalutach i budować społeczność wokół tej unikalnej technologii. Na wydarzeniu dowiecie się jakie możliwości daje blockchain oraz jak bezpiecznie poruszać się w świecie kryptowalut. Poprzez obecność ludzi zaznajomionych z tematem, będziecie mieć okazję nawiązania relacji biznesowych i być może zainspirowania się najnowszymi technologiami.

Event odbędzie się 1 października 2020, start o godz. 12:00. Lokalizacja wydarzenia: Doncaster Racecourse, Leger Way, Doncaster DN2 6BB. Rejestracja uczestników zacznie się od godz. 11:00, później nastąpi przedstawienie głównego sponsora – SN ACCOUNTS. Od 12:35 do 14:55 będą trwały wystąpienia zaproszonych prelegentów. Po godzinnej przerwie odbędzie się druga część wykładów. Zwieńczeniem spotkania będzie after party w klubie.

Bilety w cenach od 89 funtów można dostać na stronie internetowej wydarzenia: #4 Crypto Event

Dodaj komentarz