Największa giełda

3 ważne kryptowaluty w najbliższym czasie

Przedstawiamy Wam 3 kryptowaluty, na które w najbliższym czasie warto zwrócić uwagę: ICON (ICX), Chainlink (LINK) oraz TRON (TRX). Dane pochodzą z serwisu CoinMarketCal publikującego informacje na temat ważnych wydarzeń w świecie kryptowalut.

ICON (ICX)

Zespół zarządzający kryptowalutą ICON, 31 maja opublikuje aktualizację roadmap, informującą o postępach w pracy nad projektem i celach na najbliższy czas.

icon roadmap

ICON jest platformą, która ma na celu połączenie różnych społeczności blockchain. Tokenem natywnym ekosystemu ICON jest ICX umożliwiający dokonywanie opłat w sieci m.in. za inteligentne kontrakty.

ICON (ICX) znajduje się obecnie na 44 miejscu w rankingu pod względem kapitalizacji rynkowej z market cap powyżej 180 mln $.


ChainLink (LINK)

Projekt ChainLink zostanie uruchomiony w sieci głównej Ethereum 30 maja, zapewniając tym samym odpowiednie środowisko do rozwoju smart kontraktów.

ChainLink zamierza się stać w pełni zdecentralizowana siecią oracle. Zapewnia połączenie pomiędzy smart kontraktami, a aplikacjami zlokalizowanymi poza łańcuchem, umożliwiając dostęp do zasobów danych.

Chainlink (LINK) po ostatnich bardzo dużych wzrostach zajmuje 22 miejsce w rankingu kryptowalut pod względem kapitalizacji.


TRON (TRX)

30 maja zostanie uruchomiona sieć testowa Sun Network na blockchainie TRON. Zadaniem Sun Network jest zwiększenie skalowalności sieci TRON poprzez wprowadzenie łańcuchów bocznych.

tron sun network

TRON jest zdecentralizowaną platformą opartą na blockchainie, która pragnie się stać bezpłatnym systemem rozrywki, pozbawionym cenzury i wpływu globalnych korporacji.

TRON znajduje się obecnie na 11 pozycji w rankingu pod względem kapitalizacji z market cap prawie 2 mld $.

1 komentarz do “3 ważne kryptowaluty w najbliższym czasie”

  1. Pingback: Tezos, Aeternity i Ark – 3 ważne kryptowaluty w tym tygodniu – Kryptowaluty

Dodaj komentarz