coinroom_kryptowaluty.info

RaiBlocks – ulepszony Bitcoin bez opłat i problemów ze skalowalnością

RaiBlocks (XRB) jest kryptowalutą, która została uruchomiona pod koniec października 2017 r. a już zdążyła uplasować się na 17 miejscu w rankingu kryptowalut pod względem kapitalizacji.

XRB został stworzony z myślą o błyskawicznych i tanich płatnościach typu peer to peer czyli w tym samym celu co Bitcoin. RaiBlocks jest jednak inny od Bitcoina, oferuje szybkie płatności prawie bez opłat, nieograniczoną skalowalność i potwierdzanie transakcji metodą delegated Proof of Stake czyli przy wykorzystaniu minimalnych zasobów energii. Więcej o RaiBlocks znajdziecie na stronie z opisem kryptowaluty.

RaiBlocks

Kryptowaluta znajduje się obecnie na niszowych giełdach typu BitGrail, Mercatox, BitFlip oraz RightBTC. Ale to się może szybko zmienić ponieważ na giełdzie Binance (nr 1 na świecie w rankingu giełd coinmarketcap.com) trwa w tym momencie głosowanie wśród użytkowników, na kryptowalutę która ma zostać dodana na platformę. Jak na razie RaiBlocks jest niekwestionowanym liderem z poparciem 53 %.

Rośnie popularność giełdy Binance na której nie trzeba się weryfikować

Ostatnio na forum reddit.com pojawiły się plotki o rebrandingu RaiBlocks na kryptowalutę o nazwie Nano i jej rzekomej współpracy z platformą Dadi, oferującą usługi w zdecentralizowanej chmurze, bazującej na technologii blockchain. Przedsprzedaż ICO Dadi rusza 22 stycznia. Zespół RaiBlocks nie potwierdził tej informacji ale także wyraźnie jej nie zaprzeczył.

There’s been a shedload of rebrand suggestions lately. Looks like someone went to a lot of trouble to put this one together.

Zespół RaiBlocks

Powiązane posty

1 komentarz do wpisu “RaiBlocks – ulepszony Bitcoin bez opłat i problemów ze skalowalnością

Dodaj komentarz