kryptowaluty_695x100
Ładowanie ICO

« All ICO

EXMO Coin

10 września - 10 października

ICO Nawigacja

exmo coin nowy

Zagraniczna giełda kryptowalut Exmo, z siedzibą w Wielkiej Brytanii planuje uruchomienie swojej własnej kryptowaluty – Exmo Coin (EXO). Dystrybucja kryptowaluty będzie mieć miejsce za pomocą sprzedaży ICO.

Giełda Exmo została uruchomiona w 2013 r., dwa lata później znalazła się w pierwszej dziesiątce giełd kryptowalutowych na rynku europejskim. W 2017 r. ilość użytkowników zarejestrowanych na giełdzie przekroczyła 1 000 000.

Fundusze uzbierane za pośrednictwem ICO mają na celu stworzenie bufora finansowego pod handel z dźwignią, który giełda Exmo planuje uruchomić.

EXMO Coin (EXO) będzie uprawniać posiadacza do otrzymywania części zysków firmy pochodzących z handlu z dźwignią. Inwestorzy lub posiadacze tokenów EXO otrzymają 50 % przychodu pochodzącego z margin loans, rozdzielonych między sobą w formie comiesięcznych dywidend.

EXMO Coin to unikalny model biznesowy, pozwalający inwestorom rozwijać kapitał kryptowalutowy z jednoczesnym dbaniem o bezpieczeństwo środków.

Hard cap: 300 000 000 $

Ilość tokenów dostępnych do sprzedaży: 295 000 000 EXO

Cena 1 EXO: 1 $


Loading...

Szczegóły

Start:
10 września
Koniec:
10 października
Strona internetowa:
https://crowdsale.exmo.com/?utm_source=kryptowaluty_info_pl&utm_medium=referral&utm_campaign=listing#home

2 komentarze do wpisu „EXMO Coin

  1. Witam serdecznie.
    Fajny pomysł na stronę. Zwłaszcza jeśli chodzi o opis nadchodzących ICO. Ale czy Wy nie rozumiecie że tak powolne wczytywanie się strony i podstron zniechęca by tutaj wrócić? Jak można być tak nie odpowiedzialnym. Nie stać Was na szybki serwer? przecież to nie duże pieniądze a pomysł fajny

    • Serwer jest szybki. Niestety zawiesiła się jedna wtyczka powodując zamulanie serwera, już powinno być OK.

Dodaj komentarz